437 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 4.9 از 5  تور

تور آنتالیا,تور ارزان آنتالیا,قیمت تور آنتالیا,تور آنتالیا تابستان 97


آنتالیا یک شهر تفریحی ترکیه با یک بندر قدیمی و با سواحل زیبا کنار هتل های بزرگ برا ی تور آنتالیا مناسب است .از تاریخ تا تاریخ ایرلاین مدت اقامت شروع قیمت عنوان تور
رفت : 4 اسفند | برگشت : 10 اسفندسان اکسپرس تور 6 شب1,600,000 تومانتور آنتالیا 4 اسفند
رفت : 11 اسفند | برگشت : 17 اسفندسان اکسپرس تور 6 شب1.700.000 تومان تور آنتالیا 11 اسفند
رفت : 18 اسفند | برگشت : 24 اسفندسان اکسپرس تور 6 شب1.700.000 تومان تور آنتالیا 18 اسفند
رفت : 25 اسفند | برگشت : 2 فروردینسان اکسپرس تور 6 شب2,690,000 تومانتور آنتالیا ویژه 25 اسفند
ویژه 27 اسفند و 8 فروردینسان اکسپرس تور 6 شب3.190.000 تومانتور آنتالیا ویژه نوروز
ویژه 28 اسفند و 4 و 5 فروردینسان اکسپرس تور 6 شب3,390,000 تومانتور آنتالیا ویژه نوروز
ویژه 29 اسفند و 1 و 2 و 3 فروردینسان اکسپرس تور 6 شب3,490,000 تومانتور آنتالیا ویژه نوروز
ویژه 7 فروردینسان اکسپرس تور 6 شب3,290,000 تومانتور آنتالیا ویژه نوروز

 

هتل های آنتالیا


 

تور آنتالیا

اطلاعات آنتالیا و جاذبه های گردشگری آن

اگر شما تور آنتالیا تابستان 97  را برای خریدانتخاب کرده اید حتما می خواهید قبل از عزیمت می خواهید اطلاعاتی از جاذبه هایگردشگری آنتالیا بدانید که در ذیل به برخی از آنها اشاره می شود.


کاله ایچی کجاست ؟

کاله ایچی منطقه‌ای است تاریخی و قلعه مانند که زمانی تمام شهر قدیم آنتالیا را شامل می شد و دارای دروازه های متعدد میباشد.

دیدنی‌های کاله ایچی:

مسجد و مناره کنگره ‌دار:در این منطقه شمامی‌توانید مسجدی بسیار زیبا و مشهور را با مناره های مرتفع ۳۸ متری (کنگره‌دار) را مشاهده کنید. این بنا در مجاورت بازار قدیمی با دروازه ای شگفت انگیز واقع شده است. ورودی دیگر این مسجد در حال بازسازی است و فعلا قابل استفاده نمی باشد.

برج ساعت: باز‌مانده از قرن 18  و زمان پادشاهی عثمانی بوده و در ان ایام بخشیاز مسجد پاشا محسوب می گردیده است. لکن در حال حاضر به عنوان بنایی منحصر به فرددر میانه بخش  تاریخی شهر آنتالیا قرارگرفته است.

بندر و اسکله یات لیمانی: بندری زیبا،ساخته شده در اوج امپرطوری رم باستان که با دیواره های شهر محصور گردیده است. درمجاورت این بندر، مسجد اسکله قرار گرفته است.

کسیک مناره: مناره ای شکسته که زمانی جزو مسجد کورکت بوده که متاسفانه امروزه همین مناره‌ی شکسته از آن مسجد برجای مانده است.

برج دیدبانی هیدیرلیک : برجی چهار دهمتری که کاربرد نظامی داشته و برای امور دیدبانیمنطقه از آن استفاده می شده است.

خانه آتاتورک: این خانه در اصل محل اقامتآتاترک به هنگام نخستین دیدارش از آنتالیا بوده و بعد ها به موزه ای زیبا تبدیلشده است.

کونیالتی

ساحل کونیالتی: خیابانی سنگ ‌فرش در غرب آنتالیا بوده و شهرتش بخاطر کافه ها و رستورانهای متعدد آن است.

آکوالند: مجموعه‌ای است بسیار وسیع که شاملپارک آبی ، پارک ساحلی و پارک دلفین‌ها است که برای کودکان جذابیت بسیاری دارد.

آکواریوم آنتالیا:یکی از بزرگترین آکواریومهای دنیا است که هزاران نوع ماهی مختلف را در خود جای داده و بازدید از آن  تجربه‌ای یکتا و فراموش‌ ناشدنی است.

لوناپارک:لوناپارک یا شهربازی روبرویفروشگاه‌های زنجیره ای میگروس قرار داشته و یکی از بزرگترین پارک‌های تفریحیآنتالیا محسوب می گردد. این شهربازی در سال ۱۹۹۷ افتتاح گردیده  و همواره یکی از اماکن پر بازدید آنتالیا است.

ساحل لارا:  بزرگترین ساحل شنی ترکیه در بخش شرقی شهر برعکس کونیا آلتی که در غرب است با تعداد زیادی هتل و رستوران یکی از انتخاب های تورآنتالیا نوروز 97 می باشد.

شمال شهر انتالیا: در این قسمت از شهر، باغ‌وحش قرار دارد که مکان تفریحی و گردشگری نسبتا ارزان و مناسبی از نظر محیط برای کودکان و خانواده آنهاست که امکان آشنایی و تماس با برخی حیوانات را به مسافران می‌ دهد.

بوردور: شهری کوچکی است که با فرش و گلیم‌های دست باف خود بسیار معروف است. بناهای بازمانده در این شهر به قرن  هفدهم میلادی و سبک معماری عثمانیان برمی گردند


نکات مهم سفر به آنتالیا ارزان و لحظه آخری

برای سفر کردن به آنتالیا می‌توان ازپروازهای ارزان که از استانبول حرکت می‌کنند و یا مستقیما از تهران استفاده کرد.پرواز تهران به آنتالیا از طریق شرکت‌های مختلف از جمله سان اکسپرس و اطلس گلوبال برقرار است و از آنجا که ترکیه از شهروندان ایرانی ویزا نمی خواهد شما می توانیدبا خیال راحت تور لحظه آخری آنتالیا 97 را انتخابنموده واز سفر خود لذت ببرید.


خرید در آنتالیا

آنتالیا شهر مناسبی برای خرید است ، صنایع چرم و البسه چرمی، و تولیدات نساجی ترکیه را می‌توان پیدا کرد. البته اگر بهفروشگاه‌های برند و مدرن در ساحل لارا بروید تقریبا همه چیزی که انتظارش را داریدرا می توانید خرید کنید


مهم‌ترین مراکز خرید آنتالیا

فروشگاه‌ زنجیره ای میگروس: یکی از فروشگاه‌هایسوئیسی است و محصولات مختلف بین‌المللی در آن به چشم می خورد.

بازار آنتالیا: همانند بازار استانبول بازارسرپوشیده‌ای است که بهترین جا برای خرید صنایع دستی و کیف و کفش است. ادویه‌جات وتولیدات کشاورزی بومی و گیاهان دارویی نیز در این بازار عرضه می‌شود.

مرکز خرید دیپو: تنها پیست اسکی روی یخ شهرآنتالیا در این مرکز واقع شده و این بازارچه را به مکانی برای تفریح و خرید تبدیلکرده است.


غذا و رستوران در آنتالیا

یکی از مزیت‌های تور آنتالیا نسبت به سایرتورهای ترکیه ،غذای خوب و ارزان است. چه در هتل ها که با سرویس کامل تمام وعده هایغذایی را سرو می کنند و چه در تمام شهر. سرویس رستوران‌ها بسیار عالی است و درصورتی که دنبال غذای دریایی هستید می‌توانید رستوران‌هایی با منوی متنوع غذاهایدریایی پیدا کنید. غذاهای معروف آنتالیا تقریبا همانی است که در سایر شهرهای ترکیههم پیدا می شود به عنوان نمونه می‌توان به انواع کباب‌ مانند اسکندر کباب، کوفتهکباب و کاریشیک کباب و دسرهایی چون سوتلی یا همان فرنی خودمان اشاره کرد. اگرچه غذاهای متنوع دریایی در منوی رستوران‌ها در آنتالیا جایگاه ویژه‌ای دارن لکن هزینه آنهاکمی بیشتر از سایر غذاهای مرسوم است.


امنیت در آنتالیا

پلیس آنتالیا واحد ویژه ای به نام پلیستوریزم دارد که در صورت بروزهرگونه مشکلی اعم از دزدی ،اخاذی و فقدان مدارک یا هرگونه حادثه امنیتی می‌توانید به این بخش از پلیس مراجعه کنید.توجه: خارج کردن اشیاء عتیقه و باستانی از آنتالیا ممنوع بوده و مجازات سنگینی در پی دارد.ممکن است شهروندان ترکیه به راحتی در داخل کشور این کار را انجام دهند و قانونیباشد اما برای گردشگران چنین نیست .در صورت پیدا کردن هر نوع شی که بنظر شما عتیقهیا خیلی قدیمی می رسد بهتر است آن را به مقامات محلی پلیس گزارش نموده و در صورتدرخواست تحویل نمایید. توجه داشته باشید که احترام به قوانین جامعه میزبان درگردشگری بسیار مهم است . توصیه می شود به هنگام عکاسی از افراد نیز توجه کافی نموده و همواره اجازه بگیرید.


تور
تور