تور ترکیبی تایلند


تاریخ رفت 18و21و22 اسفند 98

مدت زمان 7 شب و 8 روزایر لاین ماهان


مقصد » بانکوک پاتایا

شروع قیمت 6,045,000 تومان

تاریخ رفت 18و21و22 اسفند 98

مدت زمان 7 شب و 8 روزایر لاین ماهان


مقصد » بانکوک پوکت

شروع قیمت 7,700,000 تومان

تاریخ رفت 24 فروردین 99

مدت زمان 7 شب و 8 روزایر لاین ماهان


مقصد » بانکوک پوکت

شروع قیمت 8,590,000 تومان

تاریخ رفت 24 فروردین 99

مدت زمان 7 شب و 8 روزایر لاین ماهان


مقصد » بانکوک پاتایا

شروع قیمت 6,685,000 تومان
تور ترکیبی تایلند

 

یکی از انواع تور، ترکیبی است که تلفیق چند تور مختلف در یک پکیج می باشد و هدف اصلی از این تورهای ترکیبی سرشکن کردن هزینه های سفر برای گردشگران عزیز می باشد تا شما بتوانید با هزینه کمتر ، سفری بهتر و با کیفیت تری داشته باشید و یکی از مزیت های تور ترکیبی این است که شما با یک تیر دو نشان می زنید و با کمترین هزینه جاذبه ها گردشگری و شهرهای بیشتری را در طول سفر خود می بینید.

تایلند یکی از کشورهای جنوب شرق آسیا است که در سال های اخیر به دلیل طبیعت بکر و زیبا و همچنین جاذبه های گردشگری زیباترش ، تبدیل به یکی از قطب های مهم گردشگری در دنیا شده ، به طوری که در این سال ها ، صنعت توریسم در این کشور تبدیل به پایه اصلی درآمد مردم تایلند شده است.

بانکوک یکی از شهرهای مدرن ، بزرگ و شلوغ آسیای جنوب شرق و بزرگ ترین شهر تایلند است و از جاذبه های گردشگری تایلند به شمار می رود و به همرا دو شهر زیبای دیگر تایلند یعنی پوکت و پاتایا ، سالانه میزبان میلیون ها توریست از کل دنیا هستند.

 

تور ترکیبی تایلند

 

 

فرودگاههای تایلند 

 

فرودگاههای تایلند در کل این کشور پخش شده اند که ازجمله فرودگاه های بین المللی تایلند ، فرودگاه سووارنابومی در بانکوک است که در طول روز میزبان صدها پرواز بین المللی می باشد ، لازم به ذکر است که بعضی از پروازهای چارتر و منطقه ای درسایر فرودگاههای بین المللی داخل تایلند مانند فرودگاه بین المللی چیانگ مای ، فرودگاه بین المللی پوکت و فرودگاه بین المللی هات تایی فرود می آیند.

در تایلند چندین فرودگاه تنها خدمات پرواز داخلی و بین المللی را فراهم می کنند و فرودگاه های دیگر فقط پروازهای داخلی را انجام می دند.

از جمله شرکت های هواپیمایی که در فرودگاه های تایلند تردد می کنند و مسافران داخلی و بین المللی را جا به جا می کنند به تایی ایرویز و شرکت های هواپیمایی بین المللی از جمله ایر آسیا می توان اشاره کرد.

فرودگاه سووارنابومی بانکوک ، مهمترین فرودگاه تایلند است و مرکز اصلی برای مسافرین ترانزیت بین المللی و همچنین به عنوان یک دروازه به سوی مقصدهای مختلف در تایلند عمل می کند.

فرودگاههای پوکت ، چیانگ مای ، هات یایی و کو سامویی از جمله فرودگاههای دیگر تایلند هستند که به نوبه خود مهم و کلیدی عمل می کنند.

 

آداب غذایی در تایلند

 

اگر به این کشور سفر می کنید حتما غذاهای تایلندی را که ترکیبی از غذاهای هندی و چینی است امتحان کنید البته حواستان باشد که غذاهای محلی تایلند پرادویه و تند می باشد و اکثرا بخارپز یا  کبابی اند ، سبک آشپزی تایلندی ها شبیه به کشورهای چین و هند است.

چند چیز همیشه در غذاهای تایلندی پیدا می شود و آن ها سیر، فلفل قرمز، برگ لیمو ، شیر نارگیل ، تمبر هندی ، زنجبیل فلفل سیاه ، ریحان ، زردچوبه ، زیره سبز ، آب لیمو و سس ماهی هستند و البته برنج جزء جدایی ناپذیر از خوراک های تایلندی است ، همچنین تایلندی ها علاقه زیادی به غذاها و گیاهان دریایی دارند و نمی توانند که آن ها را نخورند و خبر خوش این که ، در تایلند هیچ وقت گرسنه نمی مانید چون اغذیه فروشی ها تا نیمه شب باز اند.

 

چه موقع از سال به تایلند سفر کنیم

 

تایلند کشوری در جنوب شرق آسیا و با آب و هوایی استوایی است و باران های شدیدی دارد ولی با تمام این ها هیچ فصل بدی برای سفر به تایلند وجود ندارد و شما می توانید در تمامی فصول و ماه ها به این کشور گرم و زیبا سفر کنید ولی اگر به جزییات بیشتری نیاز دارید با سلام پرواز همراه باشید.

 

سفر به تایلند در ژانویه : در این ماه هوا در تمام نقاط تایلند  خوب و متعادل است و کم باران می باشد و می توانید از گرمای آفتاب لذت ببرید ، علاوه بر هوای خوب در این زمان از سال ، جشن سال نو چینی است که البته جزو تعطیلات رسمی کشور تایلند نمی باشد ولی در کل کشور و بخصوص در بانکوک و در محله چینی ها جشن گرفته می شود.

 

سفر به تایلند در فوریه : در اوایل این ماه کمی بارش در سواحل شرقی تایلند داریم ولی در نقاط دیگر آن هوای گرم و خشک هنوز به قوت خود باقی است و در این ماه نمایشگاه گل و گیاه چیانگ مای که 3 روز  طول می‌ کشد ف برگزار می گردد.

 

سفر به تایلند در ماه مارس : این زمان یکی از بهترین زمان هایی است که باید با تور ترکیبی تایلند سفر کرد و در تمام نقاط تایلند می توانید از سواحل آفتابی لذت ببرید.

 

سفر به تایلند در آوریل : به نظر من بهترین ماه سفر به تایلند دقیقا همین ماه است و در این زمان تایلند پر می شود از توریست که یکی از دلایلش همین آب و هوای خوب در این موقع از سال است ، علاوه بر هوای بسیار مطبوع در این زمان با جشن سال نوی تایلندی نیز مواجه هستید که در چنین روزی بر روی مردم و خیابان‌ها آب معطر می‌پاشند که سمبلی از پاک کردن گناهان و بدشانسی است.

 

سفر به تایلند در ماه مه : این ماه نیز یکی دیگر از بهترین ماه‌ها برای دیدن این کشور است و به دلیل درخواست زیاد ، قیمت تورها بالا می رود.

 

سفر به تایلند در ژوئن : این ماه یکی از خلوت ترین زمان های تایلند می باشد و مئوقعیت خوبی برای کسانی است که علاقه ای به شلوغی ندارند.

 

سفر به تایلند در آگوست و سپتامبر: اگر علاقه به باران شدید دارید بروید وگرنه توصیه می کنم در این ماه به تایلند سفر نکنید چون زیبایی هایش را نمی توان دید.

 

سفر به تایلند اکتبر :  در این ماه نیز بارندگی‌ها ادامه دارد ولی کمتر شده و هوای تایلند خنک و رطوبت کمتر است ، می توان گفت این زمان از سال نیز برای سفر به تایلند مناسب است ، در این ماه در تایلند فستیوال گیاه خواران  برگزار می گردد که 9 روز طول می کشد.

 

سفر به تایلند در ماه نوامبر : این ماه نیز جمعیت زیادی در تایلند نیست و اگر علاقه به طبیعت دارید زمان خوبی برای سفر به تایلند است.

 

سفر به تایلند در ماه دسامبر : این ماه که نزدیک به کریسمس و سال نوی میلادی است ، در سواحل غربی تایلند مردم خود را برای جشن کریسمس آماده می‌کنن ، در این زمان یکی از مواقع بسیار شلوغ در تایلند را می بینیم که اگر می خواهید در این زمان به تایلند سفر کنید ، باید از قبل همه چیز را رزرو کنید.

تور ترکیبی تایلند فرهاد

ایرج موسی زاده
1398/04/30
برای اویل شهریور خانواده ۴نفره تور بانکوک و پوکت میخوام قیمت خوب
پاسخ کارشناسان: دوست عزیزم لطفا با شماره 22221500 تماس بگیرید
مهدی جهانیان
1398/05/23
برای اواسط شهریور بلیط ترکیبی تایلند می خوام
طراحی سایت و سئو توسط وبنا

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای آژانس مسافرتی سلام پرواز محفوظ است .