تور ترکیبی تایلند


بانکوک پاتایا

تاریخ رفت 4و11و13 آذر 98

مدت زمان 7 شب و 8 روزایر لاین ماهان


مقصد » ترکیبی تایلند

شروع قیمت 6,760,000 تومان

بانکوک پوکت

تاریخ رفت 4و11و13 آذر 98

مدت زمان 7 شب و 8 روزایر لاین ماهان


مقصد » ترکیبی تایلند

شروع قیمت 7,970,000 تومان

پاتایا بانکوک

تاریخ رفت 27و29 آبان 98

مدت زمان 7 شب و 8 روزایر لاین ماهان


مقصد » ترکیبی تایلند

شروع قیمت 6,360,000 تومان

پوکت بانکوک

تاریخ رفت 27و29 آبان 98

مدت زمان 7 شب و 8 روزایر لاین ماهان


مقصد » ترکیبی تایلند

شروع قیمت 7,570,000 تومان
تور ترکیبی تایلند

 

یکی از انواع تور تایلند ، تور ترکیبی است که تلفیق چند تور مختلف در یک پکیج می باشد و هدف اصلی از این تورهای ترکیبی سرشکن کردن هزینه های سفر برای گردشگران عزیز می باشد تا شما بتوانید با هزینه کمتر ، سفری بهتر و با کیفیت تری داشته باشید و یکی از مزیت های تور ترکیبی این است که شما با یک تیر دو نشان می زنید و با کمترین هزینه جاذبه ها گردشگری و شهرهای بیشتری را در طول سفر خود می بینید.

تایلند یکی از کشورهای جنوب شرق آسیا است که در سال های اخیر به دلیل طبیعت بکر و زیبا و همچنین جاذبه های گردشگری زیباترش ، تبدیل به یکی از قطب های مهم گردشگری در دنیا شده ، به طوری که در این سال ها ، صنعت توریسم در این کشور تبدیل به پایه اصلی درآمد مردم تایلند شده است.

بانکوک یکی از شهرهای مدرن ، بزرگ و شلوغ آسیای جنوب شرق و بزرگ ترین شهر تایلند است و از جاذبه های گردشگری تایلند به شمار می رود و به همرا دو شهر زیبای دیگر تایلند یعنی پوکت و پاتایا ، سالانه میزبان میلیون ها توریست از کل دنیا هستند.

لازم به ذکر است که تورهای ترکیبی تایلند به طور معمول در پکیج های ترکیبی بانکوک پاتایا ، تور ترکیبی بانکوک پوکت یا تور ترکیبی بانکوک پاتایا پوکت برگزار می شود که این تورها فرصت بسیار خوبی در اختیار گردشگران می گذارند تا نهایت استفاده را در کمترین زمان و با کمترین هزینه بکنند.

 

تور ترکیبی تایلند

 

تور ترکیبی تایلند سلام پرواز

 

سلام پرواز افتخار دارد که با معرفی و ارائه تور ترکیبی تایلند که در دو نوع تور ترکیبی بانکوک پاتایا و تور ترکیبی بانکوک پوکت ، برگزار می گردد ، شما را در سفر یاری نماید و سهمی در خاطرات خوش شما داشته باشد و در این راستا خدماتی از قبیل ویزای توریستی تایلند ، بلیط رفت و برگشت ، هتل با صبحانه ، تور لیدر فارسی زبان ، تراسفر فرودگاهی ، گشت شهری رایگان و همچنین یک سیم کارت رایگان که در طول سفر می توانید از آن استفاده نمایید ، به شما عزیزان ارائه می دهد.

با اینکه تمامی نقاط تایلند زیبا و دیدنی هستند ولی تایلند چهار شهر مهم توریستی دارد که بانکوک ، پاتایا ، پوکت و سامویی هستند و این شهرها هر سال با برگزاری فستیوال های گوناگون باعث جذب گردشگران از جای جای کره زمین به این شهرها می شوند و شما می توانید علاوه بر جاذبه های دیدنی ، توریستی و تفریحی خوردن غذاهای خوشمزه و سنتی تایلندی را تجربه کنید و از قدم زدن در بازارهای شبانه و خرید در آن ها لذت ببرید

 

معرفی تورهای ترکیبی تایلند

 

آژانس سلام پرواز برای آسایش و راحتی گردشگران تور تایلند و همچنین برای کاهش هزینه های سفر در اقدامی تصمیم به ادغام تورهای تایلند گرفته و شما عزیزان می توانید علاوه بر تور تایلند ، از پکیج تور ترکیبی تایلند که در دو مورد تور ترکیبی بانکوک پاتایا و تور ترکیبی بانکوک پوکت ارائه و برگزار می شود ، استفاده نمایید و با سفر کردن با تورهای ترکیبی امکان بازدید از چند شهر در یک سفر را برای خودتان فراهم می کنید.

تور ترکیبی بانکوک پاتایا بدین شکل است که شما امکان این را دارید که شهر اول اقامت خود را انتخاب نمایید و اینکه در انتخاب تعداد شب های اقامت در هرکدام از شهرها مختارید ، البته سلام پرواز تمام سعی خود را می کند تا بهترین پکیج را ، همان طور که مد نظر شماست ، ارائه دارد.

لازم به ذکر است که ترانسفر تور بانکوک پاتایا ، زمینی انجام می شود و تقریبا دو ساعت و نیم طول می کشد و پرواز این تور معمولا ماهان ایر ، تایی ایرویز و عمان ایر می باشد و  به دلیل نبود فرودگاه در پاتایا ، باید از فرودگاه امام خمینی به فروگاه بانکوک پرواز کنید و از بانکوک به پاتایا ترانسفر شوید.

اگر تا به حال به خارج از ایران سفر نکرده اید ، این تور را بخرید و با آن به تایلند سفر کنید ، زیرا بنا به گفته گردشگرانی که به تایلند سفر کرده اند ، باید با هر بودجه ای که در اختیار دارید تنها و تنها به تایلند سفر کنید و طعم لذت واقعی را در این کشور بچشید.

در تور ترکیبی بانکوک پوکت مسافران بعد از رسیدن به فرودگاه بانکوک بلافاصله سوار هواپیمای دیگری به مقصد جزیره زیبای پوکت می شوند که یک ساعت و نیم طول می کشد ، همچنین از فرودگاه پوکت تا  خود شهر تقریبا یک ساعت زمان می برد تا برسیم ، لازم به ذکر است که تنها تفاوت تور ترکیبی بانکوک پوکت با تور ترکیبی بانکوک پاتایا در نوع ترانسفر آن هاست و تمامی امکانات و خدمات برای هر دو تور یکسان است.

افرادی که می خواهند مستقیما به پوکت بروند می توانند در انتخاب تور ترکیبی بانکوک پوکت ، پرواز مستقیم از تهران به پوکت را انتخاب نمایند و معمولا  این پرواز با هواپیمایی قصر ، اتحاد و امارات انجام می شود ولی با این انتخاب هزینه تور کمی بالاتر می رود ، ابته این را هم متذکر شویم که پروازهای مستقیم نیز قبل از ورود به پوکت در کشور خود توقف دارند.

 

فرودگاههای تایلند 

 

فرودگاههای تایلند در کل این کشور پخش شده اند که ازجمله فرودگاه های بین المللی تایلند ، فرودگاه سووارنابومی در بانکوک است که در طول روز میزبان صدها پرواز بین المللی می باشد ، لازم به ذکر است که بعضی از پروازهای چارتر و منطقه ای درسایر فرودگاههای بین المللی داخل تایلند مانند فرودگاه بین المللی چیانگ مای ، فرودگاه بین المللی پوکت و فرودگاه بین المللی هات تایی فرود می آیند.

در تایلند چندین فرودگاه تنها خدمات پرواز داخلی و بین المللی را فراهم می کنند و فرودگاه های دیگر فقط پروازهای داخلی را انجام می دند.

از جمله شرکت های هواپیمایی که در فرودگاه های تایلند تردد می کنند و مسافران داخلی و بین المللی را جا به جا می کنند به تایی ایرویز و شرکت های هواپیمایی بین المللی از جمله ایر آسیا می توان اشاره کرد.

فرودگاه سووارنابومی بانکوک ، مهمترین فرودگاه تایلند است و مرکز اصلی برای مسافرین ترانزیت بین المللی و همچنین به عنوان یک دروازه به سوی مقصدهای مختلف در تایلند عمل می کند.

فرودگاههای پوکت ، چیانگ مای ، هات یایی و کو سامویی از جمله فرودگاههای دیگر تایلند هستند که به نوبه خود مهم و کلیدی عمل می کنند.

 

آداب غذایی در تایلند

 

اگر با تور تایلند به این کشور سفر می کنید حتما غذاهای تایلندی را که ترکیبی از غذاهای هندی و چینی است امتحان کنید البته حواستان باشد که غذاهای محلی تایلند پرادویه و تند می باشد و اکثرا بخارپز یا  کبابی اند ، سبک آشپزی تایلندی ها شبیه به کشورهای چین و هند است.

چند چیز همیشه در غذاهای تایلندی پیدا می شود و آن ها سیر، فلفل قرمز، برگ لیمو ، شیر نارگیل ، تمبر هندی ، زنجبیل فلفل سیاه ، ریحان ، زردچوبه ، زیره سبز ، آب لیمو و سس ماهی هستند و البته برنج جزء جدایی ناپذیر از خوراک های تایلندی است ، همچنین تایلندی ها علاقه زیادی به غذاها و گیاهان دریایی دارند و نمی توانند که آن ها را نخورند و خبر خوش این که ، در تایلند هیچ وقت گرسنه نمی مانید چون اغذیه فروشی ها تا نیمه شب باز اند.

 

چه موقع از سال به تایلند سفر کنیم

 

تایلند کشوری در جنوب شرق آسیا و با آب و هوایی استوایی است و باران های شدیدی دارد ولی با تمام این ها هیچ فصل بدی برای سفر به تایلند وجود ندارد و شما می توانید در تمامی فصول و ماه ها به این کشور گرم و زیبا سفر کنید ولی اگر به جزییات بیشتری نیاز دارید با سلام پرواز همراه باشید.

 

سفر به تایلند در ژانویه : در این ماه هوا در تمام نقاط تایلند  خوب و متعادل است و کم باران می باشد و می توانید از گرمای آفتاب لذت ببرید ، علاوه بر هوای خوب در این زمان از سال ، جشن سال نو چینی است که البته جزو تعطیلات رسمی کشور تایلند نمی باشد ولی در کل کشور و بخصوص در بانکوک و در محله چینی ها جشن گرفته می شود.

 

سفر به تایلند در فوریه : در اوایل این ماه کمی بارش در سواحل شرقی تایلند داریم ولی در نقاط دیگر آن هوای گرم و خشک هنوز به قوت خود باقی است و در این ماه نمایشگاه گل و گیاه چیانگ مای که 3 روز  طول می‌ کشد ف برگزار می گردد.

 

سفر به تایلند در ماه مارس : این زمان یکی از بهترین زمان هایی است که باید با تور ترکیبی تایلند سفر کرد و در تمام نقاط تایلند می توانید از سواحل آفتابی لذت ببرید.

 

سفر به تایلند در آوریل : به نظر من بهترین ماه سفر به تایلند دقیقا همین ماه است و در این زمان تایلند پر می شود از توریست که یکی از دلایلش همین آب و هوای خوب در این موقع از سال است ، علاوه بر هوای بسیار مطبوع در این زمان با جشن سال نوی تایلندی نیز مواجه هستید که در چنین روزی بر روی مردم و خیابان‌ها آب معطر می‌پاشند که سمبلی از پاک کردن گناهان و بدشانسی است.

 

سفر به تایلند در ماه مه : این ماه نیز یکی دیگر از بهترین ماه‌ها برای دیدن این کشور است و به دلیل درخواست زیاد ، قیمت تورها بالا می رود.

 

سفر به تایلند در ژوئن : این ماه یکی از خلوت ترین زمان های تایلند می باشد و مئوقعیت خوبی برای کسانی است که علاقه ای به شلوغی ندارند.

 

سفر به تایلند در آگوست و سپتامبر: اگر علاقه به باران شدید دارید بروید وگرنه توصیه می کنم در این ماه به تایلند سفر نکنید چون زیبایی هایش را نمی توان دید.

 

سفر به تایلند اکتبر :  در این ماه نیز بارندگی‌ها ادامه دارد ولی کمتر شده و هوای تایلند خنک و رطوبت کمتر است ، می توان گفت این زمان از سال نیز برای سفر به تایلند مناسب است ، در این ماه در تایلند فستیوال گیاه خواران  برگزار می گردد که 9 روز طول می کشد.

 

سفر به تایلند در ماه نوامبر : این ماه نیز جمعیت زیادی در تایلند نیست و اگر علاقه به طبیعت دارید زمان خوبی برای سفر به تایلند است.

 

سفر به تایلند در ماه دسامبر : این ماه که نزدیک به کریسمس و سال نوی میلادی است ، در سواحل غربی تایلند مردم خود را برای جشن کریسمس آماده می‌کنن ، در این زمان یکی از مواقع بسیار شلوغ در تایلند را می بینیم که اگر می خواهید در این زمان به تایلند سفر کنید ، باید از قبل همه چیز را رزرو کنید.

امتیاز 5.0 از 5 | از بین 42 امتیاز دهنده به تور ترکیبی تایلند