تور ترکیبی استانبول آنتالیا

time تاریخ شروع سفر: خرداد 1401 duration مدت: 8 روز ایرلاین: ایران ایر تور مشاهده جزییات

تورهای پیشنهادی

تور ترکیبی استانبول آنتالیا

یکی از مسیرهای محبوب تور خارجی برای مردم ایران کشور ترکیه بوده که سالانه سفرهای متعددی را به این مقصد جذاب گردشگری انجام می‌دهند. در میان شهرهای توریستی مختلف ترکیه شهرهای استانبول و آنتالیا از کشش تقاضای بالایی برای سفر برخوردارند. تور ترکیبی استانبول آنتالیا می‌تواند سفر به این دو شهر را در کنار هم هیجان‌انگیز و گردشگرپسند نماید. این تور ترکیبی معمولا به صورت سه شب استانبول و چهار شب آنتالیا یا دو شب استانبول و پنج شب اقامت در آنتالیا می‌باشند. تور ترکیبی استانبول و آنتالیا سلام پرواز نیز در همین بازه‌های اقامتی گفته‌شده دارای نوسان بوده و کاملا مطابق با سلیقه مسافران می‌تواند متغیر باشد. استانبول با جاذبه‌های گردشگری فراوان و آنتالیا با تورهای تفریحی سواحل و هتل‌های خودشان توانسته‌اند بر محبوبیت تور ترکیبی استانبول آنتالیا در میان مسافران و گردشگران ایرانی بیفزایند.

 

 

 

پرواز استانبول آنتالیا

 

پرواز در تور ترکیبی استانبول آنتالیا از طریق ایرلاین‌های ترک نظیر ترکیش، پگاسوس و سان اکسپرس صورت می‌گیرد که از نظر کیفیت پروازی می‌توان گفت ایرلاین‌های ترکیش و سان اکسپرس بهتر هستند. قیمت پرواز استانبول به آنتالیا نیز یکی دیگر از فاکتورهایی است که ممکن است ذهن مسافران عزیز را به خود مشغول کند ولی سلام پرواز این نگرانی مسافران را درک کرده و در ارائه بهترین کیفیت خدمات با بهترین قیمت، مسافران وفادار خود را حمایت کرده است. مدت زمان پرواز استانبول و آنتالیا یک ساعت و نیم بوده و لذا مسافران می‌توانند تور ترکیبی استانبول آنتالیا را با پروازهای ترک به یک خاطره به یاد ماندنی تبدیل کنند.  همچنین مدت زمان پرواز از ایران به مقصد استانبول یک بازه زمانی سه تا سه ساعت و نیم خواهد بود که بسته به اینکه از کدام یک از شهرهای ایران صورت بگیرد متغیر خواهد بود. پروازها در تور ترکیه به صورت مرتب از ایران انجام می‌شود و مسافران عزیز نباید دغدغه‌ای از این بابت داشته باشند. در واقع استفاده از تور ترکیبی استانبول آنتالیا می‌تواند پاسخگوی نیازهای متنوع مسافران باشد چرا که با یک تیر دو نشان زدن است؛ یعنی با یک سفر دو مقصد گردشگری تاپ را تجربه خواهید کرد لذا کارشناسان تور ترکیه سلام پرواز به مسافران محترم توصیه می‌کند که تور ترکیبی استانبول آنتالیا را با پرواز مورد نظر خود رزرو نمایند.

 

 

قیمت تور ترکیبی استانبول انتالیا

 

تورهای ترکیبی نسبت به تورهای عادی گران‌تر بوده لذا مسافران می‌توانند با مدیریت فاکتورهای اساسی نظیر نوع هتل، پرواز، تعداد شب‌های اقامت، خدمات و ... قیمت تور ترکیبی استانبول آنتالیا را مدیریت کنند. البته توجه داشته باشید که این مدیریت قیمت و هزینه فقط تا حدی ممکن خواهد بود چرا که استانبول و آنتالیا جزو مقاصد لوکس و لاکچری در تورهای خارجی محسوب می‌شوند. مثلا نوع سرویسی که در هتل‌های استانبول BB بوده که شامل اتاق و صبحانه می‌باشد لذا مسافران می‌توانند روی آن مدیریت داشته باشند ولی در هتل‌های آنتالیا که خدمات به صورت یوآل و آل است قضیه کاملا متفاوت بوده و قیمت تور ترکیبی استانبول آنتالیا را افزایش خواهد داد. چنانچه خدمات یوآل هتل‌های آنتالیا شامل صبحانه، ناهار و شام به صورت 24 ساعته به همراه نوشیدنی‌ها بوده ولی خدمات آل شامل صبحانه، ناهار و شام به صورت 12 ساعته و با ارائه نوشیدنی‌های داخلی می‌باشد که هر کدام از آن‌ها در تور ترکیبی استانبول و آنتالیا مورد توجه مسافران قرار می‌گیرد.

 

 

تور ترکیبی استانبول آنتالیا از شهرهای دیگر

 

یکی از مبداهای مهم تور ترکیبی استانبول + آنتالیا، شیراز می‌باشد که سالانه مسافران زیادی در آن اقدام به سفر می‌کنند. اهالی شهر شیراز از این دسته از تورها به صورت گسترده استقبال کرده و با یک تور ترکیبی از دو مقصد زیبا دیدن خواهند کرد.

علاوه بر شهر شیراز، تور ترکیبی استانبول آنتالیا از مبادی اصفهان، تبریز، ارومیه و ... نیز توانسته است در میان مسافران تورهای ترکیه محبوبیت خود را به دست آورند. این تورها که از مبادی مختلف به مقصد استانبول و آنتالیا و با پروازهای ترک صورت می‌گیرند توانسته‌اند رضایت مسافران را از کیفیت پروازی آن‌ها به دست آورند.

امتیاز 4.9 از 5 | از بین 14 امتیاز دهنده به تور ترکیبی استانبول آنتالیا


نظرات
طراحی سایت و سئو توسط وبنا

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای آژانس مسافرتی سلام پرواز محفوظ است .