تور داخلی

آفر تور رامسر

شروع قیمت arrow 1,810,000 تومان
time تاریخ شروع سفر: خرداد 1401 duration مدت: 3 روز ایرلاین: ایران ایر مشاهده جزییات

تور مشهد خرداد 1401

شروع قیمت arrow 1,420,000 تومان
time تاریخ شروع سفر: خرداد 1401 duration مدت: 3 روز ایرلاین: تابان مشاهده جزییات

آفر تور کیش

شروع قیمت arrow 2,080,000 تومان
time تاریخ شروع سفر: خرداد 1401 duration مدت: 4 روز ایرلاین: آتا مشاهده جزییات

تور مشهد از شیراز

شروع قیمت arrow 2,450,000 تومان
time تاریخ شروع سفر: بهار 1401 duration مدت: 3 روز ایرلاین: کاسپین مشاهده جزییات

نرخ تور کیش

شروع قیمت arrow 1,620,000 تومان
time تاریخ شروع سفر: بهار 1401 duration مدت: 3 روز ایرلاین: آتا مشاهده جزییات

تور مشهد از اهواز

شروع قیمت arrow 2,140,000 تومان
time تاریخ شروع سفر: بهار 1401 duration مدت: 3 روز ایرلاین: زاگرس مشاهده جزییات

آفر تور مشهد

شروع قیمت arrow 1,635,000 تومان
time تاریخ شروع سفر: خرداد 1401 duration مدت: 4 روز ایرلاین: آتا مشاهده جزییات

تور مشهد از اصفهان

شروع قیمت arrow 2,370,000 تومان
time تاریخ شروع سفر: بهار 1401 duration مدت: 3 روز ایرلاین: زاگرس مشاهده جزییات

تور مشهد از تبریز

شروع قیمت arrow 2,800,000 تومان
time تاریخ شروع سفر: بهار 1401 duration مدت: 3 روز ایرلاین: ایران ایر تور مشاهده جزییات

تور مشهر از تبریز

شروع قیمت arrow 2,055,000 تومان
time تاریخ شروع سفر: اردیبهشت 1401 duration مدت: 4 روز ایرلاین: ماهان مشاهده جزییات

تور مشهد از یزد

شروع قیمت arrow 2,035,000 تومان
time تاریخ شروع سفر: اردیبهشت 1401 duration مدت: 4 روز ایرلاین: تابان مشاهده جزییات

قیمت تور کیش

شروع قیمت arrow تومان
time تاریخ شروع سفر: اتمام ظرفیت duration مدت: 4 روز ایرلاین: وارش مشاهده جزییات

آفر تور قشم

شروع قیمت arrow 2,325,000 تومان
time تاریخ شروع سفر: بهار 1401 duration مدت: 4 روز ایرلاین: قشم ایر مشاهده جزییات

تور قشم خرداد 1401

شروع قیمت arrow 2,540,000 تومان
time تاریخ شروع سفر: خرداد 1401 duration مدت: 5 روز ایرلاین: کیش ایر مشاهده جزییات

تور کیش از اصفهان

شروع قیمت arrow 2,230,000 تومان
time تاریخ شروع سفر: خرداد 1401 duration مدت: 4 روز ایرلاین: وارش مشاهده جزییات

تور کیش از مشهد

شروع قیمت arrow 2,630,000 تومان
time تاریخ شروع سفر: خرداد 1401 duration مدت: 4 روز ایرلاین: وارش مشاهده جزییات

تور کیش از شیراز

شروع قیمت arrow 2,045,000 تومان
time تاریخ شروع سفر: خرداد 1401 duration مدت: 4 روز ایرلاین: وارش مشاهده جزییات

تور کیش ارزان

شروع قیمت arrow 1,465,000 تومان
time تاریخ شروع سفر: خرداد 1401 duration مدت: 4 روز ایرلاین: تابان مشاهده جزییات

تور چابهار ارزان

شروع قیمت arrow 2,680,000 تومان
time تاریخ شروع سفر: بهار 1401 duration مدت: 4 روز ایرلاین: وارش مشاهده جزییات

تور مشهد زمینی با قطار

شروع قیمت arrow 635,000 تومان
time تاریخ شروع سفر: اردیبهشت 1401 duration مدت: 4 روز ایرلاین:

زمینی قطار


مشاهده جزییات

تور مشهد زمینی با قطار 6 تخته

شروع قیمت arrow 445,000 تومان
time تاریخ شروع سفر: اردیبهشت 1401 duration مدت: 4 روز ایرلاین:

زمینی قطار


مشاهده جزییات

تور شیراز بهار

شروع قیمت arrow 1,770,000 تومان
time تاریخ شروع سفر: بهار 1401 duration مدت: 3 روز ایرلاین: ساها مشاهده جزییات

تور داخلی

در این مطلب سعی داریم اطلاعاتی را در اختیارتان بگذاریم که شما عزیزان تور داخلی را بهتر بشناسید! در ابتدا بدانید که ایران در دنیا به سرزمین چهار فصل معروف است و اینکه یکی از کشورهای تاریخی دنیا با جذاب‌ترین و متنوع‌ترین جاذبه‌های گردشگری که به راستی وصف همه صفات بی نظیر آن در گردشگری ایران قطعا یک شعار یا تبلیغات نیست بلکه آن‌هایی که به بکرترین مناطق ایران سفر کرده‌اند این جمله من را تائید می‌کنند؛ شما در هر فصلی از سال می‌توانید با سفر به یکی از شهرهای زیبا و خوش آب و هوای کشور عزیزمان ایران کلی جذابیت و جلوه‌های زیبایی از طبیعت را نظاره‌گر باشید و امروزه با وجود مشغله‌های فراوان کاری و درگیری‌های روزمره که کم هم نیست، همواره به دنبال راهی هستیم تا که به آرامش خاطری به دور از هیاهو و دغدغه دست پیدا کنیم و ایران‌گردی می‌تواند بهترین گزینه برای ما باشد. در ادامه مهم است بدانید که تور داخلی در سال‌های اخیر به یکی از تورهای مسافرتی مورد علاقه ایرانیان بدل شده است که از سوی سازمان گردشگری و آژانس‌های مسافرتی در انواع گوناگونی اعم از: کاری، تفریحی، زیارتی، تجارتی و ... طراحی و اجرایی می‌گردد و معمولا تور داخلی یعنی به عبارتی دیگر ایرانگردی گروهی، هم زمان با نزدیک شدن به ایام تعطیلات همگانی با قیمت‌های بسیار مناسب و مقرون به‌صرفه به اقصی نقاط شهرهای ایران آغاز می‌شود و طرفداران بسیار زیادی هم دارد و در ادامه اسامی شهرهای زیر در لیست شهرهای مهم و پرطرفدار تور داخلی در ایران هستند: شهرهای شمالی، کردستان، کرمانشاه، ایلام، قشم، همدان، کیش، مشهد، اصفهان، شیراز ، تبریز ، چابهار و ... که هر کدام جذابیت‌های منحصر به فرد خودشان را دارند.

 

تور داخلی

 

تور داخلی ارزان


تورهای ارزان‌قیمت بسته به نوع خواسته و احتیاجات شما ارائه می‌شوند، اما اینکه می‌خواهید به هتل یا هاستل‌ها بروید بحثی کاملا جداگانه است و باید در انتخاب آن‌ها بسیار دقت داشته باشید و خوب فکر کنید. تور داخلی ارزان‌قیمت در هر آژانس هواپیمایی موجود است اما مورد اساسی و مهم، انتخاب ایرلاین یا پرواز داخلی و خارجی و هتل‌ها می‌باشد. خوب اگر می‌خواهید تور داخلی ارزان را تجربه کنید نمی‌توانید هتل‌های 4 ستاره به بالا را انتخاب کنید، در نتیجه باید از بین هتل‌های رده پایین تا متوسط و یا هاستل‌ها را مدنظر داشته باشید. نکته قابل توجه بعدی که در اصل یکی دیگر از راه‌هایی که می‌توانید تور ارزان رزرو کنید استفاده از بلیط چارتر یا لحظه آخری می‌باشد. فقط توجه داشته باشید که برای دسترسی سریع به این دو نوع بلیط حتما تاریخ پرواز و برنامه ریزی سفر را از قبل داشته باشید تا سریع از سایت‌های معتبر هواپیمایی رزرو و یا خریداری کنید و زیرا این بلیط‌ها به سرعت فروش رفته و برای دفعه بعد مدت‌ها باید صبر کنید تا مجدد توسط آژانس‌ها ارائه شوند. امکانات تور ارزان قیمت داخلی در واقع سطح پایین یا بی‌کیفیت نیست. بلکه با توجه به بودجه‌ای که شما مسافران عزیز پرداخت می‌کنید به شما سرویس داده می‌شود و این یک باور عمومی غلط بوده که فکر می‌کنند خدمات ضعیف‌تری در این تورها به شما ارائه می‌شود و اینکه سرویس‌دهی به شما متناسب با تور انتخابی شماست. بنابراین اگر قصد دارید از ارزان‌ترین تور راهی شوید باید چمدان و وسایل خود را آماده کرده تا با اولین پیامک یا مواجه شدن با تورهای ارزان قیمت به سفری به صرفه بروید و نهایت لذت را تجربه کنید.

 

تور داخلی ارزان


پروازهایی که برای مسیرهای اختصاص داده شده به تور داخلی ایران در نظر گرفته شده است به دو دسته پروازهای داخلی و پروازهای خارجی تقسیم‌بندی می‌شوند از این رو مسافران این امکان را دارند که با توجه به بودجه‌ای که به سفرشان اختصاص داده‌اند یکی از این دسته پروازها را انتخاب کنند که به طبع انتخاب پروازهای داخلی که با ایرلاین‌های بسیار متنوعی مثل ماهان، ایران ایر و معراج و ... انجام می‌شود که باطبع پرواز معراج و ماهان کمی گرانتر از پروازهای دیگر است چرا که خدمات ویژه و قابل توجهی را به مسافران‌شان ارائه می‌کنند.

 

محبوب‌ترین تورهای داخلی


زمانیکه سرمای زمستان رخت برمی‌بندد و آرام آرام جای خود را به نسیم بهاری می‌دهد، شوق سفر و لذت بردن از بوی بهار در وجود بسیاری از افراد جوانه می‌زند و ایام عید نوروز یا تعطیلات تابستانه است که با روزهایی شاد و تعطیلات چندروزه این فرصت ناب و استثنایی را در اختیار مسافران و طرفداران تورگردی می‌گذارد تا طبیعت را در آغوش بگیرند و جریان زندگی را با تمام وجودشان در کنار خانواده‌شان لمس کنند. در این ایام گویی یک فرآیند همگانی مسافرتی در کشور اتفاق می‌افتد و کمتر کسی است که راهی تورهای داخلی نشود. اما این را هم بدانید که در این ایام بسیاری از مسیرهای هوایی پرترافیک هستند، اما تور مشهد، تور کیش، تور قشم ، تور چابهار و کلان‌شهرهای توریستی همچون: اصفهان و شیراز پرطرفدارترین مقصدها برای سپری کردن تعطیلات نوروز یا گذراندن تابستانی متفاوت و هیجان‌انگیز می‌باشند. تهران نیز به عنوان پایتخت زیبای کشورمان یکی از پرترافیک‌ترین مقصدهای سفر  بشمار می‌رود.

 

محبوبترین تورهای داخلی


اولین گزینه و پیشنهاد برای گذراندن تعطیلات "جزیره زیبای کیش" درست در جنوب کشور می‌باشد در این سفر هم می‌توانید از آب وهوای گرم و معتدل جزیره کلی لذت ببرید و هم می‌توانید از تفریحات خاص و استثنایی آبی تور کیش تجربیات جدیدی به دست آوردید. جزیره کیش یکی از مناطق قدیمی ایران بوده که محبوبیت ویژه‌ای نزد مسافران ایرانی دارد اما به وجود آمدن شکل امروزی آن مربوط به صد سال گذشته می‌باشد. در حال حاضر این جزیره شگفت انگیز با حدود 5 هزار نفر جمعیت و جاذبه‌های تفریحی و طبیعی بی‌نظیرش، پرطرفدارترین مقصد داخلی ایران هم برای ایرانیان و هم برای گردشگران خارجی به حساب می‌آید. بعد از آن می‌رسیم به "شهر مقدس مشهد" اولین شهر ایران از نظر تعداد مسافر که در واقع پایتخت مذهبی ایران هم به شمار می‌رود. شاید تصور کنید تنها جاذبه شهر مشهد بارگاه مقدس امام هشتم شیعیان، اما رضا (ع) می‌باشد؛ اما باید گفت که این حرم مهم‌ترین جاذبه این شهر هست اما می‌توانید به غیر از زیارت از جاذبه‌های دیدنی و تفریحی این شهر هم کلی لذت ببرید، به همین دلیل پیشنهاد دوم ما برای انتخاب سفر داخلی ایران تور مشهد می‌باشد. برای سفر به این شهر راه‌های مختلفی پیش روی شما هست اما برای زمان‌های شلوغی همچون نوروز پیشنهاد ما خرید "بلیط هواپیما مشهد" بهترین انتخاب شما می‌باشد و از مهم‌ترین جاذبه‌های این شهر می‌توان به: کوه سنگی، مقبره فردوسی، دریاچه چشمه سبز، آرامگاه نادرشاه افشار، پارک هفت حوض و ... اشاره نمود که تور مشهد شما را بسیار هیجان‌انگیز می‌کند.


گزینه بعدی در انتخاب تور داخلی می‌تواند رزرو و یا خرید تور قشم باشد. همچنین یکی دیگر از جزیره‌های زیبا و رویایی در کشورمان ایران در دامان خلیج فارس "جزیره زیبای قشم" است. قشم که سال‌ها به عنوان یکی از قطب‌های خرید به حساب می‌آمده است این روزها جزو پرطرفدارترین مقاصد گردشگری داخلی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. آب و هوای مطلوب و طبیعت بکر جزیره قشم یکی از مهم‌ترین امتیازات نگین خلیج فارس بوده که شما را مسحور و شیفته خود می‌کند. قشم با دارا بودن جاذبه‌های منحصربه‌فردی همچون تنگه چاهکوه، غار نمکدان، جزایر زیبای ناز، غار خربس، دره ستارگان، جنگل‌های حرا و دلفین‌های زیبا و ... بیشتر به یک سرزمین ناشناخته شبیه است که شما را از سیاره زمین بی‌شک دور کرده و مناطق چشم‌نوازی را به شما هدیه می‌دهد. جزیره زیبای قشم اما جاذبه‌های تاریخی همچون قلعه پرتغالی‌ها، گورستان‌های تاریخی، قلعه لافت و روستای تاریخی لافت، تم سنیتی یا مقبره بی بی مریم را داراست که بسیار قابل توجه است.

امتیاز 4.9 از 5 | از بین 52 امتیاز دهنده به تور داخلی


نظرات

مشاهده تورهای بیشترطراحی سایت و سئو توسط وبنا

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای آژانس مسافرتی سلام پرواز محفوظ است .