هتل Country Inn Delhiهتل کانتری این دارای ۲۱۶اتاق های مناسب و شیک می باشد که شما در اتاق و سوئیت های خود می توانید دسترسی به اینترنت داشته باشید , با سیستم وای فای به اینترنت دسترسی دارید .اتاق های این هتل داری تخت خواب و از نظر سرویس بهداشتی مناسب و تمییز و اتاق های مبله که شما بتوانید در اتاق استراحت کنید.

رستوران هتل country inn  هم داری غذای های مناسب می باشد که شما می توانید به راحتی برای خود غذا سفارش دهید ,وجود استخر رو باز در هتل و همچنین فروشگاه و صرافی در هتل هم از امکانات رفاهی این هتل هند می باشد که شما می توانید به آسایش کامل به سفر و گردشگری خود بپردازید.(بیشتر غذای های این هتل گیاهی میباشد).

هتل کانتری این دهلی تقریبا از فرودگاه گاندی ۲۰ کیلومتر فاصله دارد .و کمی دور می باشد از مرکز شهر اما در نزدیکی هتل فروشگاه های بزرگی وجود دارد که می تواند بیشتر نیاز های شما را بر طرف کند.

خدمات در هتل کانتری این ۲۴ ساعته می باشد که برای مهمانان هیچ دغدغه ای وجود نداشته باشد,کارکنان هتل و خدمه هم بسیار خون گرم و مهربان هستند که شما می توانید برای گردش و بازدید در شهر از آنها کمک بگیرید تا برای شما ماشین کرایه بگیرند.

در حال دریافت نقشه

امتیاز 0.0 از 5 | از بین امتیاز دهنده به هتل Country Inn Delhi
نظرات کاربران
امکانات هتل

  - رستوران
  - پارکینگ
  - اینترنت در لابی
  - اینترنت در اتاق
  - تلویزیون
  - سشوار

اطلاعات تماس هتل

آدرس: A1, DLF South Court Mall, District Centre, Saket, Saket, 110017 New Delhi, India

مقالات مرتبط
تورهای مرتبط