هتل City Center Tbilisi


هتل سیتی سنتر تفلیس در مرکزی ترین و تاریخی ترین بخش از این شهر تماشایی قرار دارد. مرکز شهر تفلیس جایی است که رستوران ها، بارها، جاذبه های تاریخی، فروشگاهی و فرهنگی این شهر، بیشترین میزان تراکم را داشته و میهمانان را قادر می سازد تا در مدت کوتاهی، بخش های مهم را کاوش کنند.

ساختمان هتل سیتی سنتر تفلیس فوق العاده برازنده و در دو قدمی مشهورترین میدان شهر به نام فریدام اسکوئِر یا همان میدان آزادی قرار گرفته و بدین صورت، نقش پل ارتباطی میهمانان هتل سیتی سنتر تفلیس را با دیگر دیدنی ها و به ویژه ایستگاه وسایل حمل و نقل عمومی ایفا می کند.

در حقیقت این موقعیت استراتژیک هتل سیتی سنتر تفلیس به گونه ای است که برای مثال فاصله میهمانان مقیم در هتل را تا اکثر دیدنی های تاریخی شهر در حدود یک پیاده روی 10 دقیقه ای می باشد.

دیگر نقاطی که گردشگران حرفه ای برای تماشا انتخاب می کنند و در فاصله ای نه چندان دور از هتل سیتی سنتر تفلیس قرار دارد هم شامل پارک ناین اِپریل، پارک پوشکین، پل صلح، حمام های گوگردی، سالن های سینما و تئاتر و همینطور سالن اپرای بزرگ شهر می شوند.

در صورتی که میهمانان هتل سیتی سنتر تفلیس مایل باشند تا از دیگر دیدنی های دورتر شهر بازدید کنند و یا اینکه به عنوان یک سفر کاری، مراکز تجاری و دولتی را به عنوان مقصد خود در نظر گرفته باشند، کافیست با طی کردن یک پیاده روی دو قدمی، خود را به ایستگاه متروی فریدام اسکوئِر برسانند.

در حال دریافت نقشه

امتیاز 0.0 از 5 | از بین امتیاز دهنده به هتل City Center Tbilisi
نظرات کاربران
امکانات هتل

  - رستوران
  - استخر سرپوشیده
  - استخر روباز
  - سونا
  - اینترنت در لابی
  - اینترنت در اتاق
  - تلویزیون
  - صندوق امانات
  - خشکشویی
  - سشوار
  - ماساژ

اطلاعات تماس هتل

آدرس: 24 Queen Tamar Ave, Tbilisi, Georgia


مقالات مرتبط
تورهای مرتبط

تور ۷ شب باتومی تفلیس با پرواز قشم ایر

7 شب و 8 روز       ایرلاین: قشم ایر       قیمت از 3,270,000 تومان

مشاهده تور

تور 4 شب تفلیس پرواز قشم ایر

4 شب و 5 روز       ایرلاین: قشم ایر       قیمت از 2,170,000 تومان

مشاهده تور

تور ۷ شب باتومی تفلیس با پرواز قشم ایر

7 شب و 8 روز       ایرلاین: قشم ایر       قیمت از 3,270,000 تومان

مشاهده تور