تور نمایشگاه کشاورزی آنتالیا | تور نمایشگاه گل و گیاه آنتالیا | تور نمایشگاه گروتک آنتالیا

آنتالیا

تور نمایشگاه کشاورزی آنتالیا | تور نمایشگاه گروتک آنتالیا | تور نمایشگاه گل و گیاه آنتالیا | تور آنتالیا

تور نمایشگاه Growtech آنتالیا


Growtech Eurasia 2016


نمایشگاه کشاورزی ترکیه (نمایشگاه کشاورزی آنتالیا) با گرایش محصولات غذایی برگزار میشود در شهر آنتالبا برگزار می شود نمایشگاه کشاورزی آنتالیا روی محصول تخصصی متمرکز شده است. وبه مدت سه روز ادامه دارد.نمایشگاه کشاورزی آنتالیا  دارای غرفه های متنوعی است که هر کدام محل عرضه دستاوردهای مفید ودر زمینه بهبود صنعت کشاورزی است.
غرفه ها شامل گلخانه ها و باغبانی ،ماشین الات کشاورزی،تراکتور و تجهیزات،دستاوردهای حوزه های ماشین الات کشاورزی،سیستم های گرمایشی ،خنک کننده و تهویه گلخانه ،پروژه های آبیاری گلخانه ای،سیستم اتوماسیون گلخانه ای ،پرورش گل،صدور گواهینماه کشاورزی و.... میباشد.
آنتالیا  برای میزبانی شرکت کنندگان است . به امید آنکه شرکت کنندگان در نمایشگاه گل و گیاه آنتالیا به طور موثر برای کمک به توسعه و تقویت صنعت کشاورزی و نمایش محصولات جدید ، فن آوری و تکنیک های تولید کمک کنند .
بازدید کننده گان این نمایشگاه شامل پرورش دهندگان،تولید کننده گان گلخانه داراران، صاحبان،مدیران متخصصین و گارگران شرکت های کشاورزی پرورش دهندگان بالقوه که قصد توسعه محصولات خود را دارند.
وشامل کسانی مثل توزیع کننده گان ،فروششندگان شرکت های وارد کننده محصولات کشاورزی ،نهاد های کشاورزی،مدیران و متخصصان نهاد های دولتی مرتبط با کشاورزی.......

فرودگاه دنیزلی آنتالیا

آنتالیا

فرودگاه دنیزلی کاردیک آنتالیا

فرودگاه دنیزلی کاردیک فرودگاهی نطامی بود که در سال  هزار و سیصد نود وپنج ،اوایل آبان ماه اولین پرواز بین المللی  از ایران(هواپیمایی معراج) به مقصد آنتالیا در فرودگاه دنیزلی نشست.

فرودگاه همگانی  ،نظامی دنیزلی با کد یاتا (DNZ) با طول باندی سه هزار متری در ارتفاع هشتصدو پنجاه دو متری از سطح دریا در   شهر زیبای توریستی  دنیزلی قرار دارد.

بیشتر پرواز های ایرانی در فرودگاه دنیزلی م فرود می آیند.

فاصله فرودگاه دنیزلی تا شهر  آنتالیا صدو هفتاد چهار کیلومتر است.

فرودگاه اسپارتا آنتالیا

آنتالیا

فرودگاهی کوچک در صدو چهل کیلومتری مرکز شهر انتالیا قرار دارد

(ISE)فرودگاه اسپارتا  با کد یاتا

فرودگاه اسپارتا با طول باند سه هزار متردر ارتفاع هشتصدشصت چهار متری از سطح دریا قرار دارد.

فرودگاه اسپارتا بیشتر  پرواز های داخلی   تردد دارند. 


فرودگاه اسپارتا سلیمان  دمیرل آنتالیا

فرودگاه آنتالیا

آنتالیا

فرودگاه آنتالیا  (به ترکی استانبولی: Antalya Havalimanı) یکی از فرودگاه‌های پرتردد کشور ترکیه است که در شهر ساحلی و گردشگرپذیر آنتالیا در کرانه دریای مدیترانه قرار دارد.

کلنگ احداث اولین ترمینال این فرودگاه در سال ۱۹۹۶ بر زمین زده شد و در اول آوریل سال ۱۹۹۸ مورد بهره‌برداری قرار گرفت. هم اکنون این فرودگاه دارای دو ترمینال است.

فرودگاه آنتالیا در ۱۰ کیلومتری شمال شرق مرکز شهر قرار گرفته و از لحاظ حجم مسافر در رده دوازدهم فرودگاه‌های اروپا و دوم فرودگاه‌های ترکیه قرار دارد. حجم مسافرین جابجا شده از این فرودگاه در سال ۲۰۱۰ نزدیک به ۲۲ میلیون نفر بوده‌است که بیش از ۱۸ میلیون نفر از مسافران آن در همان‌سال را خارجیان تشکیل می‌داده‌اند.

ظرفیت این فرودگاه ۳۵ میلیون مسافر در طول سال است. فرودگاه آنتالیا مهم‌ترین فرودگاه جنوب غرب ترکیه است و دیگر فرودگاه‌های این منطقه در دالامان و بُدروم قرار دارند.

از فرودگاه بین‌المللی آنتالیا به مقصد اکثر فرودگاه‌های معروف دنیا پرواز وجود دارد.

دسترسی: اتوبوس‌های شرکت هاواش به طور مرتب از پایانه اتوبوسرانی این شهر و نیز پردیس دانشگاهی آک‌دنیز به سمت فرودگاه تردد می‌نمایند.

مرکز خرید مارک آنتالیا

آنتالیا

مرکز خرید مارک انتالیا
مرکز خرید مارک آنتالیا واقع شده در منطقه کنیالتی در محوطه ای به وسعت بیش از پنج هزار  متر با دارا بودن  پارکینگی  بزرگ و رستوران های متعدد ،انواع مارک های ترک وغیر ترک در سال  2013 با معماری مدرن جزو احداث و جدیدترین مراکز خرید آنتالیا میباشد.
دسترسی  مسافرینی که  با تور به آنتالیا سفر کرده اند به مرکز خرید مارک آنتالیا بسیار راحت است.ترموا(وسیله حمل و نقل عمومی) درست از کنار مرکز خرید مارک آنتالیا رد میشود و شما میتوانید روبروی مرکز خرید پیاده شوید.مکز خرید مارک آنتالیا در 10سالن سینمای بزرگ که در کنار بزرگترین  پارکینگ  آنتالیا  ایم مرکز خرید را خاص کرده است.شما میتوانید با هر بودجه و سلیقه ای از برند های معروف این مرکز خرید کنید.  

تور
تور