اکواریوم klcc

کوالالامپور

این که بدانید در دنیای زیرآب چه می گذرد بدون شک برای هر فردی جالب و زیباست.آکواریوم  مالزیKLCC یکی از بزرگ ترین و مشهورترین آکواریوم های دنیاست.در این آکواریوم مالزی ماهی هایی زندگی می کنند که فقط در عمق دریاها می توان آنها را پیدا کرد.در این آکواریوم انواع ویدئو پروژکتورهاو تجهیزات پیشرفته دیگری وجود دارند که اطلاعات نادر و کاملی در مورد موجودات زیرآب در اختیار گردشگران قرار می دهد.از جاذبه های این آکواریوم باید به راه های تونل مانند در میان آکواریوم،نمایش موجودات آبزی و خزنده های کمیاب،جلسه های غواصی و برنامه غذا دادن به ماهی ها اشاره کرد.این آکواریوم زیبا و بزرگ در نزدیکی برج های پتروناس واقع شده است و حدود ۶۰ هزار متر مربع مساحت دارد.تونل زیر آب این آکواریم با دیواره های شیشه ای و یک گذرگاه متحرک و ماهی های متنوع شامل ببر کوسه،مارماهی،ماهی های عظیم الجثه آبهای استوایی که در اطراف شما به شنا کردن مشغولندبسیار دیدنی است.زمان غذا دادن به ماهی ها(11 صبح، 30/2 و 30/4 بعد از ظهر ) بهترین زمان برای دیدار از این آکواریم می باشد.بازدید کنندگان با پرداخت مبلع اضافه تری می توانند در کنار کوسه ها و تحت نظارت به غواصی بپردازند.طرفداران حقوق حیوانات ممکن است این مکان را فاقد صلاحیت لازم تشخیص بدهند.در حالی که به نظر می رسد آبزیان از فضای کافی برای آزادانه شنا کردن برخورداند ،مارها،قورباغه های درختی و دیگر گونه های کوچک جنگلی در محفظه های شیشه ای نگهداری می شوند
تور مالزی
تور ترکیبی مالزی
تور افری نوروز

معبدthean hou

کوالالامپور

تور مالزی
افر تور مالزی
تور نوروزی مالزی
  تور مالزی الهه ی دریا است. این معبد یکی از بزرگتیرین معابد چینی در آسیای جنوبی است که در کوالالامپورمالزی واقع شده است. این معبد در سال ۱۹۸۹ توسط جامعه ی چینی های مالزی تاسیس شد. در افر تور مالزی این معبد دارای یک معماری چینی بی نظیر و به چشم انداز زیبایی از شهر کوالالامپور مالزی  مشرف است. این معبد دارای یک دفتر ثبت ازدواج است و از آن برای برگزاری جشن های عروسی مالزی استفاده می شود و سالانه تقریبا ۵۰۰۰ زوج تصمیم می گیرند که در این معبد ازدواج کنند. این معبد جز جاهای دیدنی کوالالامپور مالزی است.

اسکویر تایمز برجایا

کوالالامپور


افر تور مالزی
تور نوروزی مالزی تور مالزیاسکوئر تایمز برجایا دارای یک مجتمع بزرگ برای خرید و دو هتل پنج ستاره است. این ساختمان با ۷۰۰٫۰۰۰ متر مربع مساحت یکی از بزرگترین ساختمان ها در سراسر دنیا است.در افر تور مالزی  مرکز خرید آن دارای بیش از ۱۰۰۰ فروشگاه، ۶۵ مرکز غذایی و رستوران و همچنین امکانات تفریحی از قبیل بزرگترین پارک داخلی آسیا و اولین تئاتر ۳D و ۲D IMAX مالزی است که در طبقه دهم واقع شده است.

موزه هنرهای اسلامی مالزی

کوالالامپور

تور مالزی
افر تور مالزی

تور نوروزی مالزی
تور مالزی موزه های هنرهای اسلامی مالزی که در سال ۱۹۹۸ افتتاح شده، بزرگترین موزه در جنوب شرق آسیا می باشد. این موزه دارای بیش از ۷۰۰۰ نوع مصنوعات از جواهرات تا ماکتی از یک مسجد در مکه می باشد. در افر تور مالزی کلکسیون این موزه را فقط آثار مکشوفه ی خاورمیانه و مالزی تشکیل نمی دهند، بلکه این موزه دارای آثار مکشوفه ای از هند و چین هم می باشد. این موزه دارای ۱۲ گالری هنری و یک رستوران با انواع غذاهای محلی دلپذیر می باشد. این موزه در نزدیکی Lakr Garden واقع شده است. این موزه جز جاهای دیدنی کوالالامپور مالزی است.

برج منارا کی ال

کوالالامپور

تور مالزی این برج با ۳۳۵ متر ارتفاع با دو هدف ساخته شده است: اول به عنوان یک برج ارتباطی. دوم هم به عنوان یک جاذبه توریستی. این برج دارای رستوران های گردان می باشد و همچنین مشرف به چشم انداز های زیبایی از شهر کوالالامپور مالزی است.در افر تور نوروزی  برای ساخت این برج که بلندترین منطقه ی عمومی در شهر است ۳۱ ساعت متوالی برای ساخت پایه های آن بتون ریزی شده است! گردشگران و ورزشکاران می توانند در مسابقه ای که سالانه برای بالا رفتن از پله ها و رسیدن به بالاترین طبقه برج برگزار می شود، شرکت کنند. اما بقیه افراد می توانند از آسانسور استفاده کنند.

مراکز خرید استثنایی کوالالامپور

کوالالامپور

کوالالامپور یکی از بزرگترین تفرجگاه هایی است که مراکز خرید آن از خیابان بوتیگ بینتانگ تا به بتالینگ کشیده شده اند. اما اگر اقامت شما در این شهر تنها برای چند روز است، و در واقع سفری چند روزه است، نقطه ی بزرگی را برای شروع انتخاب نمایید. صدف شریعتی در اینجا، چهار مورد از بهترین مراکز خرید  کوالالامپور را برای شما آماده کرده است

مرکز خرید (Curve) این مرکز خرید در غرب کوالالامپور واقع شده است. محیط داخلی این مرکز بسیار زیبا و دلنشین طراحی شده است. تمام سالن های  غذاخوری در فضایی کاملا باز قرار گرفته اند. لازم به ذکر است که این گردشگاه به ترافیک و مرکز اصلی شهر بسیار نزدیک است. ایکیا و تسکو از جمله فروشگاه های مشهوری به شمار می روند که در این مرکز خرید قرار دارند. با توجه به این موضوع، مرکز خرید کرو (Curve) به عنوان یکی از مهم ترین محیط های دوستانه و خانوادگی در این شهر در نظر گرفته شده است. اواخر هفته، بسیاری از خانواده ها به همراه فرزندان کوچک خود به این مرکز خرید رفته و به خرید مایحتاج خود می پردازند. وجود آن ها گواه روشنی بر این ادعا است. در رستورانهایی این مرکز غذاهای محبوب مالزی را می توانید امتحان کنید و از آن لذت ببرید
مرکز خرید مید ولی (Mid Valley) این مرکز خرید نمی تواند به لحاظ تجمل و زیبایی با فروشگاه های خیابان بوتیگ بینتانگ برابری نماید. این فروشگاه  بزرگ به دلیل فروش اجناس ارزان و مقرون به صرفه به عنوان یکی از محبوب ترین مراکز خرید موجود در کوالالامپور در نظر گرفته شده است. بر خلاف مرکز خرید کرو (Curve)، تعداد رستوران ها، فروشگاه ها، و حتی صفحات تبلیغاتی بزرگ در این فروشگاه بسیار کمتر است. فروشگاه های (Metrojaya) و (Aeon)، تنها مغازه های معروف این مرکز خرید به شمار می روند. در این مرکز تنها دو غذاخوری کوچک به چشم می خورد. یکی از آن ها در طبقه ی دوم پاساژ قرار دارد که به دلیل سرو غذاهای ارزان، بسیار معروف و حائز اهمیت است. اگر شما واقعا به خرید های مجلل نیاز ندارید و یا نمی خواهید هزینه ی زیادی را برای آن صرف نمایید، به این مرکز خرید سر زده و از آن لذت ببرید.
مرکز خرید رویال سلانگور (Royal Selangor) درب ورودی مرکز خرید رویال سلانگور، توسط یک آبخوری بزرگ تزئین شده و به عنوان یکی از قسمت های  نمادین در شرکت های مالزی در نظر گرفته شده است. در این مرکز خرید، آلیاژ های قلع و سرب با یکدیگر ترکیب شده و توسط ضربه های سخت و محکم به ظرف های تزئینی بسیار زیبایی تبدیل می شوند. آشنایی با این هنر برای همگان آزاد است. اگر قصد شما از سفر به این مرکز تنها گردش و دیدن مراکز  مختلف است، تورهای رایگان می توانند شما را به کارخانه های ساخت این نوع آلیاژ راهنمایی نمایند. همان طور که می دانید کارخانه ی قلع و سرب اسمیت، توسط یک جوان چینی و در سال ۱۸۸۵ تاسیس گردید. به طور طبیعی، در این مرکز بازدید فروشگاهی وجود دارد که برای خرید سوغاتی بسیار مناسب است. با این وجود، این مکان در لیست مراکز خرید کوالالامپور قرار گرفته استمرکز خرید برجایا تایمز اسکوئر (Berjaya Times Square) علاوه بر نیویورک و هنگ کنگ، کوالالامپور نیز دارای مرکز خرید تایمز اسکوئر است که در ضلع  جنوب شرقی آسیا قرار دارد. پارک سرپوشیده مالزی، مرکز دوچرخه سواری برای خانواده ها و بزرگسالان، بازار شبانه ی تایپه (که در طبقه ی سوم واقع است)، علائم نئونی چشمک زن، دکه ها و فروشگاه های مواد غذایی، و همچنین پله های موزیکال (گراند) که به فیلم “بزرگ” ساخته ی تام هنکس اشاره دارند به عنوان ویژگی های بسیار جذاب این مجموعه در نظر گرفته شده اند. این مرکز بازدید، مقام نهمین ساختمان بلند دنیا را نیز به خود اختصاص داده است..

تور
تور