جزیره فی فی

پوکت

تور تایلند،آفر تور تایلند،تور ارزان تایلند،تور ترکیبی تایلند،تورتایلند نوروز 96

اگر به تور تایلند سفر کرده اید و دوست دارید از بهترین مناظر طبیعی و گردشگری استفاده کنید و بهره ببرید می توانید سری به پوکت بزنید. در  تور پوکت می توانید روزهای خوب و خوشی را سپری کنید، علاوه بر این می توانید، به دیدار جاین جزیره که به فی فی پوکت  معروف است یکی از مشهورترین  و دلچسب ترین  تور تایلند جزیره هایی است که در دنیا معروف شده و از سرتاسر دنیا هر سال توریست هایی خوش ذوق برای دیدار آم می آیند، به طور کلی  جزیره فی فی پوکت  در لیست بهترین جاذبه های تور تایلند محسوب می شود. در آفر تور تایلند:در این جزیره می توانید صخره هایی از جنس آهک ببینید. معرفی جاذبه های دیدنی پوکت آفر تور تایلند هم برای کسانی است که می خواهند حسابی پوکت را بگردند.زیره فی فی در همین پوکت بروید. این جزیره انقدرها زیباست که وقت امروزمان را صرف توصیف آن می کنیم.علاوه بر این ساحل شنی فی فی محلی مناسب برای قدم زدن با پای برهنه است  تور ارزان تایلند غارهای پنهان این ناحیه هم بر هیجان شما خواهد افزود.

تور تایلند،آفر تور تایلند،تور ارزان تایلند،تور ترکیبی تایلند،تورتایلند نوروز

جزایر  فی فی در تایلند، بین جزایر بزرگ پوکت و دریای آندامان واقع در غرب تایلند مستقر شده است. از لحاظ قانونی این جزایر جزو محدوده ی استان Krabi بوده و شامل6 جزیره ی کوچک می باشد و 40 کیلومتر با پوکت فاصله دارد.پی پی دن(Phi Phi Don) بزرگترین جزیره در این گروه است که ساکنیندائمی دارد و با 8 کیلومتر طول و 3.5 کیلومتر عرض، مساحتی به وسعت 28 کیلومتر مربعرا پوشش می دهد. سواحل دومین جزیره ی بزرگ این گروهیعنی Phi Phi Lee نیز توریست های بسیاری رابه خود جذب می کند. اما سایر جزایر این گروه به نام های Bida Nok، Bida Noi و جزیره ی بامبو فقطصخره های آهکی عظیمی هستند که سر از آب بیرون آورده اند.

 

در اواخر دهه ی 1940 ماهیگیران مسلمان اولین ساکنین جزیره ی پیپی دن شدند و سپس به کشت نارگیل روی آوردند. هنوز 80% مردم تایلندی تبار این جزایرمسلمان هستند هرچند که امروزه اکثر کارگران و کسانی که از شمالی شرقی تایلند بهاینجا می آیند، بودایی هستند.

 

جزیره ی فی فی  در  ناحیه ای گرمسیری با چشم اندازهایی نفس گیراست. تقریبا تمام جزایر سراسر دنیا ادعا می کنند که زیباترین جزیره پوکت  هستند و مانند بهشت به نظر می رسند، جزیره ی فی  فی دن نه تنها مستثنی نیست بلکه ویژگی های منحصربه فردی هم دارد. در این جزیره هیچ جاده ای وجود ندارد پس به ماشین هم نیازینیست و زندگی در اینجا راحت تر و آرامتر می باشد. با این حال هنوز هیجان در آنجریان دارد. پیاده روی، کوهنوردی، قایق رانی، غواصی و ماهیگیری از فعالیت هایمهیجی هستند که در اینجا رواج دارد. اسکی روی آب، موج سواری و پارا سیلینگ نیز ازسایر فعالیت های تفریحی آن می باشد. می توانید به جای تمام اینها روی یکی از چندینساحل زیبای این جزایر دراز کشیده و فقط استراحت کنید.

 

در این جزیره ی فوق العاده ی گرمسیری مشغول به هر کاری کهباشید حتما از لحظات خود لذت خواهید برد. سیاحت های با قایق و تورهای روزانه دراین ناحیه با توجه به موقعیت و قایق انتخابی شما از 45 دقیقه تا 2 ساعت بطول میانجامد. و اما اقامتگاه، هتل، مناطق شهری، فروشگاه ها و رستورانها همگی در جزیره یپی پی دن مستقر شده اند.

 

96

معبد چالونگ

پوکت

تور تایلند،آفر تور تایلند،تور ارزان تایلند،تور ترکیبی تایلند،تورتایلند نوروز 96

معبد چالونگ (Wat Chalong) ، تور تایلند:معبد بودایی است که مورد استقبال گرم بازدید کنندگان تور ارزان تایلند برای بیش از یک قرن بوده است. مردم محلی برای دعا و غربی ها برای یادگیری چیزی در مورد بودیسم به این معبد بودایی می آیند . آفر تور تایلند معبد چالونگ از هفت صبح تا پنج بعد از ظهر باز می باشد.

وات (WATS)  یا معابد بودایی مهم ترین نمادهای تور تایلند هستند.در افر تور تایلند : تا حدودی به این دلیل که اکثریت مردم تایلند ، بودایی هستند ، برای آنها بسیار زیبا و مهم می باشد. در اطراف جزیره پوکت ، ۲۹ معبد بودایی پخش شده است .

پو تان جو وات (Poh Than Jao Wat) یکی از مهمترین مجسمه های بودایی در معبد چالونگ است .  این مجسمه در سالن غربی قدیمی از معبد واقع شده است و در کنار دو مجسمه دیگر قرار گرفته است .

آفر تور تایلند،تور ارزان تایلند،تور ترکیبی تایلند،تورتایلند نوروز 96

مراکز خرید پوکت

پوکت

تور تایلند،آفر تور تایلند،تور ارزان تایلند،تور ترکیبی تایلند،تورتایلند نوروز 96

تور تایلند کشور تایلند به مرکز خرید معروف است. آفر تور تایلند به خاطر فروشگاههای گوناگون خود شهرت خاصی دارد . تور ارزان تایلند شهر پوکت نیز از این امر مستثنی نیست و دارای فروشگاههای گوناگون با انواع صنایع دستی , سوغاتها و خریدهای خاص خود می باشد مراکز خرید پوکت دارای فروشگاه‌هاي مدرن با تمام برندهاي معمول، به همان خوبي صنايع دستي و هنري می باشد.افر تور تایلند :هترین مراکز خرید پوکت تایلند، سنترال فستیوال کمی با مرکز شهر فاصله دارد ولی خیلی هم دور نیست. یکی از بهترین و زیباترین چیزهایی که خوب است از پوکت بخرید، دستبندها و گردنبندهای سنگی با رنگ‌های درخشان‌شان است. اگر به درد خودتان نمی‌خورد، حداقل سوغاتی خوبی است، برای مشابه‌شان در ایران حداقل باید ده برابر پول بدهید.

تور تایلند،آفر تور تایلند،تور ارزان تایلند،تور ترکیبی تایلند،تورتایلند نوروز 96

جانگ سیلون پوکت

پوکت

تور تایلند
تور ارزان تایلند
تور ترکیبی تایلند
تور پوکت
مرکز خرید جانگ‌سیلون در پوکت برای تور تایلند بسیار خوب است ، که درمنطقه ی ساحلی  پتونگ قرار گرفته، یکی از بزرگترین و بهترین مرکز خرید پوکت  تایلند است. در این مجموعه همه جور محصولی، از پوشاک و صنایع دستی گرفته تا لوازم الکترونیک،به فروش می‌رسد.4 مرکز خرید اصلی در پوکت وجود دارد و یکی از انها جانگ سیلون در پتونگ است
. در مرکز خرید جانگ سیلون پوکت قیمت مناسبی برخوردار است وعلاوه بر فروشگاه،  چندین رستوران خوب هم وجود دارد.جزيره پوكت مركز مرواريدهاي پرورشي،كالاهاي مينا كاري،ظروف سربي،تزيينات و حيوانات دريايي خشك شده است.

ساحل پتونگ پوکت - patong beach phuket

پوکت

تور ترکیبی تایلند
تور تایلند
تور پوکت
افر تور تایلند
ساحل پتونگ در کشور تایلند  پوکت در منطقه ی قربی از شهر قرار دارد و دارای مکانی به مساحت 3000 متر است. برای حمل و نقل در این منطقه وسایل نقلیه از جمله ون . تاکسی و توک توک وجود دارد .ساحل پتونگ پوکت دارای مناطق دیدنی و شب زنده داری بنگلارد برای برگزاری جشن تا صبح است. از مزایای منطقه ی پتونگ وجود مراکز خرید از جمله جانگ سیلون و وجود رستوران های بین المللی و کافه و رستوران های تایلندی بسیار است . در منطقه ی پتونگ پوکت که به دریای اندامان دسترسی دارد ایرانی های متعدد برای سفر و اقامت در هتل به این منطقه میروند
پتونگ پوکت دارای یک سالن بوکس و تعداد زیادی معبد و بیمارستان میباشد
جز شهر های پر بازدید کشور تایلند است

تور
تور