پارک آبی آتلانتیس دبی


تور دبی میتواند برای شما به عنوان بهترین سقر شما باشد.
در
تور دبی میتوان با ماندن در هتل آتلانتیس دبی و پرداخت هزینه  و استفاده از پارک آبی آتلانتیس دبی (AQUAVENTURE) و بازدید از دریا شیر،دلفین ها، و آکواریوم و نگاه کردن به آنها تفریح شیرین و لذت بخشی انجام دهید.
پارک آبی آتلانتیس دبی در  سال 2008 گشایش یافت.این پارک در فضایی به مسافت 17 هکتار بنا شد.
پارک آبی آتلانتیس دبی جادبه ها و مناطق دیدنی بسیاری دارد که کل اعضای خامواده از آن میتوانند لدت ببرند،

پارک آبی آتلانتیس دبی دارای 65.000 گونه حیوانات دریایی هست.در آفر تور دبی حتما باید از این منطقه دیدن کرد.
این حانوران در آکواریوم معروف پارک آبی آتلانتیس دبی قرار دارند که مردم میتوانند ار نزدیکترین نمای ممکن از دیدن این جانوران لذت ببرند.
در تور دبی شما میتوانید با استفاده از آتلانتیس دبی از نزدیک خایج دلفین ها رو در کنار خانواده مشاهده کنید و یک تجربه بی نظیر از غواصی و پارک آبی  Aquaventure رو برای خود و خانواده خود رقم برنید.

اگر شما در آفر تور دبی به تقریخ و لذت خود و خانواده خود اهمیت زیادی میدهید حتما میتوانید با استفاده از آتلانتیس دبی لذت کافی را ببربد در این مجموعه در امتداد ساحل باشگاهی با تمام امکانات وجود دارد
تفریحات شبانه بی نطیر تور دبی در آتلانتیس دبی  در کنار ساحل همزمان با غروب آفتاب به عنوان بی نظیر ترین تفریحات تور دبی و آفر تور دبی انجام میشود.

از تفریحات بی نظیر آفر تور دبی استفاده از رستوران آکواریوم آتلانتیس دبی است که بهترین تجربه آرامش را میتوانید به خانواده خود دهبد

پارک البرشا دبیاگه تور دبی رو میخواین کنار خانواده تجربه کنین پس باید به فکر انتخاب اون دسته از آفر تور دبی باشین که واسه همه اعضای خانواده مفرح باشه . افرتور دبی از جمله تفریحات این شهر عربی هستن که میتونین با اعضای خانواده ساعات خوشی رو اونجا بگذرونین . پارک البرشا یکی از پارک هاست که با توجه به امکانات زیادش میزبان خوبی واسه شماس . آفر تور دبی هم فرصت بازی هست هم فرصت ورزش .پالم‌ جمیرا‌ دبی


پالم‌ جمیرا‌ دبی یکی دیگر از مکانهای دیدنی  تور دبی است.جزایر پالم‌ جزایر مصنوعی در آفرتوردبی،در امارات‌ متحده عربی هستند .این جزایر بزرگترین پروژه‌های احیاء زمین در جهان به شمار می‌آیند که در آنها، بزرگترین جزایر مصنوعی جهان احداث خواهد شد. این جزایر توسط املاک نخل احداث گردید.دبی جزایر پالم‌ جمیرا‌، پالم‌ جبل‌ علی و پالم دیره‌ نام دارند.این جزایر توسط شیخ محمد بن راشد آل مکتوم‌ به منظور افزایش میزان جهانگردی  تور دبی راه‌اندازی شدند.


پالم‌ جمیرا دبی تقریباً 1 میلیارد متر مکعب‌ تخته سنگ و ماسه تشکیل خواهد شد. کلیه مصالح از معادن در دبی استخراج خواهند شد. بین این سه جزیره بیش از یکصد هتل لوکس‌، ویلاها‌ و آپارتمانهای‌ ساحلی مسکونی، تفرجگاههای‌ ساحلی، پارکهای‌ تفریحی‌ آبی، رستورانها، مراکز خرید، امکانات ورزشی و چشمه‌های آب معدنی درمانی وجود خواهد داشت.

تور دبی پالم‌ جمیرا‌ به شکل یک درخت نخل است که از یک تنه ، یک تاج با 17 ساقبرگ‌ و یک جزیره هلالی پیرامون که به شکل یک موج شکن 11 کیلومتری است، تشکیل می‌شود. این جزیره 5 کیلومتر در 5 کیلومتر بوده و مساحت کل آن بیشتر از 800 زمین فوتبال است. تاج با یک پل 300 متری به منطقه اصلی متصل می‌شود و هلال با یک تونل‌ زیر دریا به بالای نخل وصل می‌گردد. تور دبی جزیره به عنوان‌ “هشتمین عجایب جهان”‌ شناخته شده است.
میدان عبد الناصر دبی
میدان عبد الناصر( بنی یاس)تور دبی این میدان در واقع مرکز شهر دبی می باشد. یک ساختمان در ضلع غربی این میدان قرار دارد که اطلاعات مورد نیاز مسافران تور دبی و توریست ها را در اختیار شان قرار می دهد.اين منطقه معروفترين ناحيه شهر نزد مسافران ايراني می باشد. دراطراف اين ميدان،فروشگاههای آفر تور دبی، صوتی تصويری و موبايل را به وفور مشاهده می نماييد. چندين فروشگاه معروف ايرانی نيز در نزديکی اين ميدان قرار دارند. برج ديره که بورس فروش فرش ايرانی می باشد نيز در ضلع جنوبی اين ميدان قراردارد. در فاصله کمی از اين ميدان به مرکز خريد آفر تور دبی می رسيم که بدليل قرار گرفتن دو رستوران در آن، مرکزرفت و آمد مسافران ايرانی می باشد.آفر تور دبی با حرکت به طرف شرق اين ميدان به خيابان سبخه می رسيم که نقطه شروع بازار مرشد می باشد.
برج خلیفه دبیتور دبی


شاخص ترین ساختمان تور دبی ،برج خلیفه  تور دبی  است که با 829.8 متر ارتفاع بلند ترین برج جهان است.آفر تور دبی  پربازدید ترین بخش برج خلیفه،OBSERVATION DOCK در طبقه 124 این برج است که میتوان نمای صحرا را از یک سو و نمای دریا را از سوی دیگر دید.تور دبی این بخش در سال 2010 ساخته شد.در محوطه برج خلیفه ،باغ های زیبا و آب نماهای جذاب مانند DUBAI FOUNDATION قرار دارد.DUBAI FOUNDATION بلند ترین نمایش آبی جهان را روزانه بین ساعات 8:30 تا 13:00 برگزار می کند. آفر تور دبی  این آبنما مانند آبنمای مشهور BELLAGIO، LAS VEGAS طراحی شده است


تور دبی برج العرب جمیرا دبی

برج العرب جمیرا دبی

متمایز شبح بادبان شکل از برج العرب جمیرا تور دبی بیش از یک هتل خیره کننده است، آن را نمادی از دبی مدرن است.

با این حال، برای همه جای تعجب این ساختار خیره کننده فراهم می کند که شما در نهایت آن را در فرد، آن است که این سرویس است که در آن واقعا باعث می شود برج العرب جمیرا دبی  فوق العاده.

بارها و بارها رای داده لوکس ترین هتل در دبی  جهان است، این قسمت با شکوه شما ارائه می دهد بهترین خدمات و امکانات در سراسر - حق را به اختیاری با راننده رولز رویس است.

برج العرب جمیرا دبی اقامت تنها مجموعه ارائه می دهد چک در احتیاط در اتاق خود را، پذیرش خصوصی در هر طبقه و یک میزبان از پیشخدمت شخصی، هر یک پیامبر گرم از مهمان نوازی بی نظیر ما.

بیا و تجربه آن را برای خودتان.

تور
تور