در قرعه کشی ماهانه آژانس سلام پرواز شرکت کنید و برنده خوش شانس تور رایگان 4 روزه سلام پرواز شوید

آژانس مسافرتی سلام پرواز با بیش از 10 سال فعالیت در امر گردشگری امروز به یکی از آژانس های فعال و تراز در بین آژانس های مسافرتی تبدیل شده است

سلام پرواز مجری مستقیم تور استانبول ، تور آنکارا ، تور آنتالیا ، تور کوش آداسی ، تور قونیه ، تور مارماریس ، تور دبی ، تور روسیه ، تور تایلند ، تور مالزی ، تور گرجستان ، تور چین ، تور هند ، تور بلغارستان می باشد

سلام پرواز همواره با گارانتی بهترین هتل ها و پروازها تلاش بر ارائه تور با بهترین کیفیت و قیمت را به شما عزیزان داریم

و اما قرعه کشی!!!

نحوه شرکت در قرعه کشی بسیار آسان و ساده است که شما به دو طریق می توانید در قرعه کشی شرکت نمایید

1 - اینستاگرام

کافی است صفحه سلام پرواز را در اینستاگرام را دنبال نمایید و در زیر پست های مربوط به قرعه کشی حداقل 5 نفر از دوستان خود را تگ نمایید. بدیهی است هرچه تعداد تگ های شما بیشتر باشد شانس بیشتری در قرعه کشی خواهید داشت. لینک زیر صفحه اینستا سلام پرواز می باشد

https://www.instagram.com/salamparvaz/

2 - تلگرام

بعد از ورود و عضویت در کانال تلگرام سلام پرواز، برای تکمیل فرآیند ثبت نام، باید در سایت سلام پرواز نیز نام و نام خانوادگی، شماره تلفن همراه و نشانی ایمیل خود را در فرم تعبیه شده در همین صفحه ثبت کنید. دقت کنید که عضویت در کانال تلگرام و فرم قرعه کشی سایت سلام برای شرکت در قرعه کشی الزامیست و افرادی که در یکی از این دو لیست حضور نداشته باشند از قرعه کشی خارج خواهند شد

https://telegram.me/salamparvaztour
@salamparvaztour

 

 

 

 

قوانین و مقررات

‏تمامی دوستانی که اقدام به تکمیل فرم خود می فرمایند، میبایست شرایط و قوانین زیر را قبول داشته باشند.‏

‏1.‏ فرم قرعه کشی باید توسط خود فرد و یا همسر ایشان پر شود و پر کردن فرم توسط سایر افراد مورد قبول واقع نخواهد شد.

‏2.‏ برای تماشای مراسم قرعه کشی، اینستاگرام سلام پرواز به آدرس salamparvaz را فالو کنید.
‏3.‏ برای باخبر شدن از آخرین اخبار و تغییرات قرعه کشی، تلگرام سلام پرواز به آدرس salamparvaztour دنبال کنید. ‏
‏4.‏ در صورتی که هر گونه مغایرتی بین مشخصات اصلی فرد شرکت کننده با فرم پر کرده شده وجود داشته باشد، فرد انتخاب شده در صورت برنده شدن، با قرعه کشی جایگزین خواهد شد.

5.قوانین در هر لحظه امکان تغییر دارند و تعداد برندگان نیز می توانند کم یا زیاد شوند.
6. تمامی اطلاعات درخواست شده در فرم (شامل نام و نام خانوادگی ایمیل شماره همراه ) باید به صورت دقیق و کامل وارد شوند و در صورت ورود اطلاعات نا صحیح شخص برنده امکان استفاده از تور مورد نظر را نخواهد داشت.
7. همزمان با اعلام نام برنده نام شخص جایگزین نیز اعلام خواهد شد تا در صورتیکه نامبرده نتواند از جایزه خود استفاده کند نفر جایگزین سریعا اقدام فرمایید.

نکته بسار مهم : با توجه به اینکه گزارش به صورت زنده از اینستاگرام سلام پرواز پخش خواهد شد در صورتیکه با شخص تماس گیرنده به هر دلیلی موفق به برقراری تماس نشویم با نفر جایگزین تماس خواهیم گرفت . پس حتما در روز قرعه کشی در ساعت فوق آنلاین و گوش به زنگ باشید.

 

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی «سلام پرواز »، در نظر دارد هدیه‌ی ویژه‌ی تور استانبول ۱۰۰٪ رایگان را، به شایسته‌ترین و خوش‌شانس‌ترین شرکت کننده و یک نفر همراهِ ایشان، اهدا کند.

«آژانس مسافرتی سلام پرواز» با این هدیه‌ی ویژه، برنده خوش‌بخت و خوش‌شانس این قرعه‌کشی را به یک تور ۴ روزه‌ی استانبول میهمان می‌کند. برنده‌ی این قرعه‌کشی، به همراه یکی از عزیزان خود، به ‌طور کاملا رایگان، با خط‌هوایی تابان (یا یکی از خط‌های هوایی همرده) به استانبول سفر می‌کند و در یکی از هتل‌های چهارستاره‌ی نزدیک میدان تقسیم مستقر می‌شود و سفری به‌ یادماندنی را تجربه می‌کند. 


نام
موبایل
ایمیل


تور رایگان
تور
تور