مسابقه سفرنامه نویسی و رویای سفر سلام پرواز

آژانس مسافرتی سلام پرواز ایرانیان قصد دارد به کمک سرکار خانم مهسا نعمت جهت رشد فرهنگ سفرنامه نویسی و به اشتراک گذاشتن تجربیات سفر گردشگران عزیز، 2 مسابقه موازی تحت عنوان مسابقه سفرنامه نویسی و مسابقه رویاهای سفر را برگزار کند.

 

 

مسابقه سفرنامه نویسی :

 

در بخش سفرنامه نویسی عزیزان باید سفرنامه خود را طبق قوانین که در زیر آورده می شود برای ما ارسال کنند تا در مسابقه شرکت داده شوند و با بالابردن امتیاز خود که ملاک آن، کیفیت سفرنامه، جذابیت و نوع نگارش آن است به نفر اول این مسابقه تبدیل شوند.

 

راهنمای شرکت در مسابقه سفرنامه نویسی سلام پرواز :

 

 

مسابقه رویاهای سفر :


در بخش رویاهای سفر، شرکت کننده عزیز باید در پیج اینستاگرام خود درباره مقصدی که رویای سفر به آنجا را دارد با جزییات و جذابیت بنویسید و در آخر نیز پیج سلام پرواز را در پیج خود منشن کند و از صفحه پست عکس گرفته و برای ما ارسال کنید.


در این بخش هم ملاک برای انتخاب شده به عنوان نفر اول میزان کیفیت نوشتاری رویا، جذابیت و نوع نگارش آن، کیفیت عکس است.

 

راهنمای شرکت در مسابقه رویاهای سفر سلام پرواز :

 

مسابقه رویاهای سفر سلام پرواز

 

تاریخ برگزاری مسابقه :


 
هر دو مسابقه در تاریخ 97/05/23 شروع می شود شما عزیزان میتوانید تا تاریخ 97/06/20 در این مسابقه شرکت کنید.فرستادن تصاویر و متن برای سلام پرواز به منزله اجازه دادن برای انتشار در سایت و هرجای دیگر است.

شرایط و قوانین شرکت در مسابقه سفرنامه نویسی سلام پرواز :

1 – سفرنامه باید توسط شخص شرکت کننده نوشته شده باشد و از سایت ، وبلاگ و منبع دیگری کپی و منتشر نشده باشد.

2 – سفر نامه باید از نظر نگارش و ادبی متن قابل قبولی داشته باشد و از تعداد کاراکتر های قابلی قبولی استفاده شده باشد. (بین 1500 تا 3000 کلمه)

3 – محدودیتی در ارسال سفرنامه وجود ندارد و اگر چند سفرنامه ارسال کنید میتوانید شانس خود را در برنده شده بالا ببرید. (توجه کنید که هر سفرنامه را به صورت جداگانه ارسال نمایید.)

4 – هر سفر نامه باید تعداد قابل قبول عکس داشته باشد. (هر چه عکس های با کیفیت تر و بهتر ارسال شود شانس برنده شدن بیشتر می شود) و عکس ها نیز توسط شرکت کننده گرفته شده باشد. (از عکس های شخصی خود داخل عکس های ارسالی خودداری نمایید.)

5 - عکس و متن بر اساس شئونات اسلامی باشد

شرایط و قوانین شرکت در مسابقه رویاهای سفر سلام پرواز :

1 – رویا باید تعداد کاراکتر های قابل قبول داشته باشد و در پیج اینستاگرام شخص شرکت کننده منتشر شود.

2 – رویای سفر باید هیجان انگیز و جذاب باشد و شرکت کننده در آخر رویا باید پیج اینستاگرام سلام پرواز ( @salamparvaz ) را در آخر متن همراه با #بریم_سفر را نوشته باشد.

3 – از نوشتن متن رویا در پروفایل های مختلف خودداری نماید. در صورت مشاهده تشابه متن شرکت کننده حذف خواهد شد.

4 - عکس و متن بر اساس شئونات اسلامی باشد

جوایز مسابقه سفرنامه نویسی سلام پرواز :

* انتخاب 2 نفر از مسابقه سفرنامه نویسی به عنوان برنده و همراه سفر با سرکار خانم مهسا نعمت جهت گشت و گذار و اقامت در شهر زیبا و رویایی کاپادوکیا
 
* تمامی هزینه های برنده از جمله بلیط رفت و برگشت و تمامی هزینه های مربوط به سفر (به جز موارد شخصی مانند خرید و ....) توسط آژانس مسافرتی سلام پرواز پرداخت می گردد.

جوایز مسابقه رویاهای سفر سلام پرواز :

* انتخاب 1 نفر به عنوان برنده مسابقه رویاهای سفر و دریافت بن تخفیفی خرید از سلام پرواز

فرم ارسال سفرنامه


انتخاب فایل:
طراحی سایت و اجرا گروه تخصصی وبنا
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است .